• 02634256301 - 02634256359
  • 09190388448
  • گوهردشت کرج، برج نیکامال

تجهیزات درمانی کایروپراکتیک

این مجموعه شامل اتاق‌های درمانی و همچنین دستگاه‌های پیشرفته ساخت کشورهای آمریکا، آلمان، سوییس و ایران می‌باشد که به آنها اشاره خواهیم کرد:

IST (Intersegmental Traction table)

این دستگاه برای تنظیم و انعطاف دادن به ستون فقرات، کاربرد موثر و آرامش‌بخشی برای بیمار دارد. بسیاری از بیماران با دردهایی مانند گزگز و تیر کشیدن پس از اتمام جلسه درمانی اعلام می‌کنند که دردشان تقریبا نصف و یا کاملا از بین رفته است.

HEAT/CRYOTHERAPY

دستگاهی که برای انتقال گرما درمانی و یا سرما درمانی به نواحی مختلف بدن و عضلات برای کاهش التهاب، گرفتگی و یا اسپاسم عضلانی به کار می‌رود.

F&D (flexion and distraction)

تخت و دستگاه به خصوصی که برای گروه خاصی از بیماران مبتلا به خشکی و دیسک کمر، انحراف ستون فقرات و اسپاسم عضلانی هستند به کار می‌رود.

تخت ادجسمنت (Chiropractic Adjustment Table)

این تخت مختص پزشکان کایروپراکتیک است. بیمار روی تخت در زوایای به خصوصی نشسته و یا دراز می‌کشد تا پزشک به درمان او بپردازد. درمان دکتر کایروپراکتیک یا به اصطلاح ادجاستمنت یا عمل تطبیق و تنظیم ستون فقرات و مفاصل درمانی خاص است که بصورت بسیار علمی، دقیق و ظریف انجام می‌شود و نتایج درمانی بی‌نظیری دارد.

دستگاه دیکامپریشن (decompression table)

دستگاهی ساخت کشور آمریکا که مختص ناراحتی‌های فتق، دیسک کمر، گردن و تنگی کانال نخاعی است. بیش از صدها برنامه و پروتوکُل درمانی دارد که هر نوبت که بیمار بر روی آن قرار می‌گیرد برنامه جدیدی به کامپیوتر این دستگاه داده می‌شود تا به تدریج عارضه مهره‌ها و دیسک‌های بیمار با اعمال کششی ویژه بهبود یابد.

امواج درمانی

درمانی بسیار موثر و معجزه‌آسا که برای درمان بیماری‌های سیاتیک، درد لگن و باسن، زانو درد، ساق پا، دست درد شدید، درد شانه و کتف و همچنین التهابات و خار پاشنه پا به کار می‌رود. جدیدترین و آخرین مدل این دستگاه در مطب، محصول کشور سوییس، آلمان و آمریکاست.

IFC ( interferential current machine)

این دستگاه به دستگاه TENS در فیزیوتراپی شباهت دارد ولی عملکرد متفاوت و گسترده‌تری بر روی عضلات، درد اسپاسم، زانو درد، دردهای بین کتف و سیاتیک دارد.